top of page

Pavasaris!..

Lai kas notiktu pasaulē, Tavā un manā dzīvē, dabai ir savs ritms. Daba mostas, sniegs parādās un nokūst, pavasara puķītes spītīgi lien ārā no zemes, un arī mūsu prāti mostas.


Šajā nedēļā ir bijušas un vēl būs klātienes tikšanās, kuras dod milzīgu dopingu darboties, būt te un tagad, dalīties labajā ar citiem un saņemt labo! Brīnišķīgas sajūtas!


Šonedēļ bija tiešsaistes Grāmatvežu klubiņa tikšanās – mums visām bija cerība, ka pēdējo reizi viena uz otru skatījāmies caur datora ekrānu. Pie tā arī paliekam – pie cerībām, ka pavasaris visu saliks pa plauktiņiem, slimības atkāpsies, debesis kļūs skaidrākas un mierīgākas gan pie mums, gan arī citur…


Es tomēr esmu un palieku optimists – jā, būs krīze, būs grūts periods visiem, bet mēs pielāgosimies, izdomāsim kā darīt citādāk, kā taupīt, kur jātaupa un kur ieguldīt. Visdrošākie ieguldījumi ir sevī – to neviens nevar atņemt, uz to neiedarbojas inflācija, tam nav noilguma, ja šos ieguldījumus uztur, papildina un liek lietā.


Ir laiks, kad daudzi aizdomājas, ka nedara to, kas aizrauj, ka katra diena nenes prieku. Bet tieši krīzes posmā nepieciešama iekšējā motivācija no rīta celties, iet un darīt- darīt to, kas patīk, darīt to tik labi, cik var, lai ir pienesums gan sev, gan citiem. Katra krīze dod milzīgas iespējas! Savā ziņā mēs jau esam sagatavoti jebkam – šie divi gadi nevienam nav bijuši viegli, jo tik pēkšņas un negaidītas pārmaiņas ne katram bija “ pa kaulam” – cits salūza no darba pārpilnības, citam bija jāslēdz savs ilgi lolotais bizness, bija gan aplauzti spārni, gan neiedomājama transformācija.

Kāpēc es par to tagad rakstu? Jo pavasaris ir atmošanās un jaunas dzīves simbols. Esam gatavi tam, ka būs daudz jauna – gan tas, kas patiks, gan tas, kas biedēs, gan tas, kas dos iespējas. Izmantojam jebkuras iespējas, ko sniegs šis laiks!


Ko darīšu es? Strādāšu – daudz strādāšu! Vai vairāk, kā līdz šim? Domāju, ka nē, jo kam es palīdzēšu, ja manas “ baterijas būs tukšas”. Mana misija ir palīdzēt, un es to varu darīt daudz un dažādos veidos, jo esmu ilgus gadus ieguldījusi sevī, kā arī turpinu šos ieguldījumus kopt un vairot! Es dalos un dalīšos ar savām zināšanām finansēs, grāmatvedībā un nodokļu jomā, es darbošos kā koučs, jo tā ir fantastiska iespēja palīdzēt jebkuram cilvēkam, es neapstāšos savā izaugsmē, lai varētu palīdzēt arvien vairāk un plašākam cilvēku lokam. Aicinu arī Tevi darīt to pašu – ieguldīt sevī un dalīties ar to, kas tev jau ir!


Ienes savā ikdienā pavasara krāsas, pavasara enerģiju un esi! Esi Tu pats/i, esi noderīgs un mums viss izdosies! Mēs pārvarēsim visus mums uzliktos šķēršļus! Jo viss vajadzīgais ir mūsos pašos, novērtējat to un pielietojat!


Jaudīgu, skaistu un saulaini pavasari mums visiem!54 views0 comments

Recent Posts

See All

Opmerkingen


bottom of page