top of page

SADARBĪBAS PARTNERI

SADARBĪBAS PARTNERU PIEDĀVĀJUMI

Gala logo KOUČS zelta_PNG.png

Nometne "Būt un ļauties"!
22.-24.09.2023

Jā, tāds ir mans aicinājums mūsu kopā būšanai - būt un ļauties!

*Būt sev pašai, būt te un tagad, būt kopā ar fantastiskām sievietēm, būt laimīgai! 

*Ļauties visam, kas notiek, ļauties atpūtai un nedomāšanai par ikdienu, ļauties izrauties ārpus rāmjiem, ļauties smiekliem un priekam, kurš būs neiztrūkstošs šajās nepilnās 3 dienās!

Mūsu ieplānotā kopā būšana būs vērtīga, kustīga, radoša, priekpilna un dodoša!

Ir arī "agrā čivinātāj" iespējas - piesakies jau tagad un ietaupi! ;)

 

22.septembrī - piektdiena, ieradīsimies sakoptā, brīnišķīgā dabas vietā ar superintriģējošu nosaukumu "Makšķernieku paradīze" :) 
 

Gaidīšu Tevi sākot no 15-16, lai varam mierīgi iepazīties ar apkārtni, noskatīt un iemēģināt savu gultiņu, sagatavoties vakara iznācienam. Vakara aktivitāti gan atstāšu noslēpumā, lai ir interesantāk. ;) Esmu pārliecināta, ka vajadzēs mutautiņu, lai noslaucītu smieklu asaras :) :) :)  Vakarkleitas un spicpapēdenes šoreiz varat atstāt mājās, baudīsim dabas tuvumu.
 

23.septembrī - sestdiena, būs aktīva, nodarbībām piepildīta diena! 

*Būs gan brokastis, gan pusdienas, gan vakariņas - par to nedomāsim, baudīsim!
 

>Sāksim ar veselīgu rīta rosmi profesionāla fizioterapeita Ērika uzraudzībā. Ļausimies!

>>Būs praktiska nodarbība ar fizioterapeitu Ēriku, kurš pastāstīs, parādīs, ieteiks, daudz smaidīs, lūgs pamēģināt, atbalstīs un balstīs, ja nepieciešams. Ļausimies!

>>Būs arī iedvesmojoša nodarbība, kuras visas nianses pastāstīšu dalībniecēm, kad nāks tuvāk tikšanās brīdis! :) Būt un ļauties!

>>Būs vērtīga saruna ar Ievu par emocionālo ēšanu. Lai kā mums negribas atzīt, bet tomēr gana bieži sanāk "apēst" kādu negāciju, šad tad "nošmakstinam" kādu prieciņu, reizēm "sagraužam" garlaicību un gadās jau arī "noēsties", kad nenāk miegs. Tas viss ir saistīts ar emocijām, ar mūsu nebūšanu te un tagad, ar neļaušanos kaut kam.... tāpēc būsim un ļausimies no visas sirds!

>*>Dāmas! Pirts un Gita būs! :) Jā, arī šogad mana māsa Gita piekrita būt par mūsu ceļvedi pirts gudrībās. Šoreiz - par puķītēm, zālītēm, to vērtīgumu, iedarbību, nepieciešamību un veselīgo skaistumu. Kas zina, varbūt atkal kāda tiks pie profesionāla pēriena?! ;)
 

24.septembrī - svētdiena, ak, bet tā jau būs pēdējā nometnes diena...

*Brokastis un pusdienas garantētas, nebūs jābrauc prom tukšiem vēderiem, lai meklētu kādu ātro ēstuvi.. :)
 

>Pirms brokastīm rīta rosme ar mani deju ritmos! Kādos? - ļausimies ;) ;) ;)

>>Pēc brokastīm Indra mūs vedinās uz praktisku ļaušanos - veidosim ko skaistu, sievišķīgu, krāsainu, varbūt smaržīgu?!, valdzinošu, neatkārtojamu, tikai Tev un tikai Tavu! KO? Man gribētos arī to atstāt kā "odziņu, kuru ieraudzīsim starp zaļumiem" tikai svētdien! Ticiet - būs fantastisks radošs process, kura rezultātā jums būs dāvana pašām sev! Būt un ļauties! Ļauties brīnumiem, ko varam radīt pašas! :)

>*> Pēc pusdienām, diemžēl, būs mūsu nometnes pēdējā kopā sanākšana, lai pateiktos, pateiktu, uzklausītu, klausītos, smietos, varbūt paraudātu prieka asariņu, dalītos, apkamptos, vēlētu un vēlētos...būt un ļauties!

bottom of page