top of page

GRĀMATVEŽU KLUBI

Grāmatvežu klubi Biznesa kompleksā darbojas jau daudzus gadus! Sākumā tā bija vieta, kur tikties grāmatvežiem, kuri ieguvuši Grāmatveža kompetences sertifikātu, bet ar laiku tā izveidojās par jebkura grāmatveža tikšanās vietu profesionālai pilnveidei. Grāmatvežu klubu atrašanās vietas ir mainījušās – gan kāds ir pārstājis pastāvēt, gan radušies jauni. Šobrīd aktīvi Grāmatvežu klubi ir Rīgā, Valmierā, Ventspilī un Saldū.

Kas notiek Grāmatvežu klubos?

Mēs piedāvājam slēgt vienošanos uz kalendāro gadu par 4 līdz 6 tikšanās reizēm. Katra tikšanās mums ir grāmatvežu-dalībnieku izvēlētajā datumā par pašu dalībnieku izvēlētu tēmu. Arī pasniedzēji ir atbilstoši tēmai izvēlēti. Katra tikšanās ir vērtīgs seminārs 6 akadēmisko stundu garumā, kurā uzzinām, diskutējam, iesakām un saņemam atbildes uz aktuālajiem jautājumiem. Protams, neiztiek arī bez sarunām pie kafijas tases!

Biznesa komplekss reizēm noorganizē arī kādu patīkamu pārsteigumu, piemēram mini-koncertiņu kafijas pauzē.

Viena no tikšanās reizēm mums ir ļoti interesanta, jo tad mēs visi kopā dodamies tuvākā vai tālākā izbraucienā (Latvija, Lietuva, Igaunija), kura laikā ir arī izzinoši semināri par dažādām tēmām, ne tikai par grāmatvedību! Tad ņemam līdzi arī draugus, radus, kādu kolēģi..

Klubiņi ir paredzēti mums – grāmatvežiem, lai izrautos no ikdienas, uzzinātu visu jauno un aktuālo, izrunātu savus sāpīgos, aktuālos, priecīgos notikumus, kā arī lai bagātinātos! Daži no klubiņu biedriem tiekas pie mums jau daudzus gadus, ir izveidojušās labas draudzības, vērtīgas tikšanās. Savējie sapratīs!

Un, patīkams bonuss tiem, kam ir Grāmatveža kompetences sertifikāts – iekrātās mācību stundas ir atbilstošas sertifikāta prasībām par profesionālo pilnveidi katru gadu. Grāmatveži, tiekoties patīkamā savējo pulkā, nodrošina arī savas kvalifikācijas paaugstināšanu profesionālā līmenī.

bottom of page