top of page

ATSAUKSMES

(...) Tas, ka pasniedzēji ir savas jomas profesionāļi, bet kursa klausītāji ir grāmatvedības speciālisti, padara lekcijas vēl interesantākas, lietderīgākas un vērtīgākas gan no teorētiskā, gan praktiskā viedokļa.
Bet galvenais, ka tā gaisotne, kurā notiek mācību process un veidojas savstarpējā komunikācija, ir tik draudzīga un komfortabla, ka laiks paskrien ātri un nemanāmi.(...)

Aleksandrs Birnsons, Praktiskā grāmatvedība (2021. gads)

Laipnas, atsaucīgas, pieejamas pasniedzējas, jauks personāls. Iegūtās zināšanas pielietoju ikdienas darbā (...)

Aija Safronova, Uzņēmumu grāmatvedība (2021. gads)

Lieliska vieta, iespējas un cilvēki. Ļoti novērtēju iegūtās zināšanas. Uz katru nodarbību nācu ar prieku un aizgāju mājās ar kaudzi zināšanām (...)

Kristīne Lāce, Praktiskā grāmatvedība (2021. gads)

Ļoti jauki pasniedzēji. Patīk šī brīža telpas, labi, ka ir stāvlaukums. Novēlu daudz studēt gribētājus! Veiksmi!

Jana Bērtiņa, Praktiskā grāmatvedība (2021. gads)

Mācības palīdzēja gūt pārliecību par savām grāmatveža spējām, nostiprināja esošās zināšanas un ieguvu jaunas. Esmu ļoti apmierināta ar personālu un elastību, pielāgošanās spējām dažādos apstākļos (...).

Marta Lauze, Uzņēmumu grāmatvedība (2021. gads)

Kopumā ar mācību kursa saturu, lekciju materiāliem un zināšanu pārbaužu veidiem - testiem esmu apmierināta. Lai gan Covid19 dēļ, mācību ilgums ievilkās, tas atbilda tam, ko cerēju sasniegt un esmu priecīga, ka izmantoju šo laiku lietderīgi.

Sanita Krūziņa, Bilance un nodokļi (2021. gads)

Liels paldies par lielisko kursu. Jūs esat devuši augstākā līmeņa grāmatvedību un finanses, lai strauji ienirtu, un esat pievienojoši 100% pārliecību par šo profesiju.

Bella Lembere, Praktiskā grāmatvedība (2021. gads)

Paldies par fantastisko iespēju apgūt šos kursus. Bija ļoti noderīgi. Ieguvu daudz jaunas un noderīgas zināšanas grāmatvedība, kuras varēšu izmantot darbā.

Maija Upeniece, Uzņēmumu grāmatvedība (2019. gada pavasaris)

Paldies ''KIF Biznesa komplekss'' par iespēju apgūt grāmatvedību un lieliskajai pasnidzējai Rasai Pēcei par lekcijām, kā arī liels paldies kolektīvam (Ingai un Evai). Viss bija organizēts augstākajā līmenī. Lekcijas bija interesantas un nebija garlaicīgas.

Olga Ņemceva, Uzņēmumu grāmatvedība (2019. gada pavasaris)

Kursi ir ļoti augstā līmenī. Bija iespējas gūt daudz jaunu zināšanu. Tika apspriestas praktiskas problēmas un to iespējamie risinājumi. Bija iespēja gūt pārliecību par savām spējām un pārliecināties par sava darba un lēmumu atbilstību normatīvajiem aktiem. Pasniedzējas labprāt sniedza atbildes uz visiem interesējošajiem jautājumiem. Kompetenti kursa klausītāji, saturīgas diskusijas.

Zane Maurmane, Praktiskā grāmatvedība (2019. gada pavasaris)

 Ļoti atsaucīgas, zinošas pasniedzējas. Ļoti svarīgi ir tas, ka pasniedzējas ar vienkāršiem piemēriem spēj izskaidrot teorijas sarežģītos jautājumus. Ļoti labs kurs, kas palīdzēja paaugstināt ikdienas darba kvalitāti. Emu ļoti priecīga, ka izvēlējos šo kursu. Paldies!

Ilona Ivanova, Praktiskā grāmatvedība (2019. gada pavasaris)

Ļoti daudz piemēru finanšu un vadības grāmatvedībā, patika, ka visi uzdevumi ir pārbaudīti/salīdzināti ar pasniedzēju un tos droši varēs izmantot nākotnē kā paraugus. Iegūtas labas zināšanas grāmatvedībā. 

Klinta Šmite, Uzņēmumu grāmatvedība (2019. gada pavasaris)

bottom of page