top of page

NODOKĻI MŪSU IKDIENĀ
UN GRĀMATVEDĪBĀ

Blue Yellow Online webinar Poster (4).png

Vai "draudzējies" ar nodokļu normatīvajiem aktiem, saproti tos un proti pielietot ikdienā - gan personīgiem darījumiem, gan uzņēmējdarbībā? Vai ir kā ir - zini par kādu no tiem gana labi, bet pārējie miglā tīti?

 

😇Nav pamata satraukumam - ja zināsi pamatlietas par populārākajiem ikdienas nodokļiem, varēsi jau drošāk justies un zināsi, kur meklēt papildus informāciju! Visu zināt praktiski nav iespējams, bet zināt, kur meklēt info, kā "tulkot" likuma normas, kā "sadraudzēties" ar cipariem, kuri reizēm šķiet neadekvāti - tas ir svarīgi!

 

🎯Šī kursa mērķis ir sniegt ieskatu biežāk piemērojamajos nodokļos, kā arī padziļinātāk izskatīt likumu normatīvo bāzi par ienākuma nodokļiem (IIN un UIN), sociālajām iemaksām, PVN darījumiem,  jo tā ir praktiski katra uzņēmuma ikdiena. Apskatīsim arī aktualitātes un plānotā jaunā atvieglotā režīma nianses.

 

👉Kursu laikā tiks sniegti arī praktiski piemēri labākai normatīvās bāzes izpratnei, kā arī centīgākajiem, kuri vēlēsies, būs iespēja saņemt mājas darbus, kuru rezultātus pēc tam varēs izrunāt(ārpus oficiālā kursam atvēlētā laika). 

 

☕️🍰 Kad intensīvi darbinām smadzenes, nepieciešamas arī pauzes. Kafiju varēsiet baudīt gan ierodoties no rīta uz kursiem, gan arī būs iespēja ievilkt elpu kafijas pauzē pa vidu, baudot ne tikai kafiju, tēju, bet arī kādu gardu uzkodu!

 

🍒Ja apmaksāsi kursu no personīgiem līdzekļiem, atceries izmantot IIN atlaides, jo esam akreditēta izglītības iestāde grāmatvežiem Un, ja esi sertificēts grāmatvedis, saņemsi apliecinājumu 18 profesionālās pilnveides stundām!

bottom of page