top of page

Sirsnīgas sarunas ar grāmatvežiem - 1. sarunaMūsu ikdiena ir tik strauja un rūpju pilna, ka bieži vien aizmirstam par vienkāršu satikšanos un parunāšanu. Tāpēc nolēmām realizēt ideju par sarunām ar grāmatvežiem. Man vienmēr ir bijis svarīgi zināt, ko cilvēks domā, kā jūtas, kas viņam ir svarīgs, interesants. Komunikācija ir nepieciešama kā vēl nekad iepriekš. Ja dažus gadus atpakaļ populārs teiciens bija "kā es esmu piekusis no cilvēkiem", tad tagad populārāks ir "kā es gribu tikties ar cilvēkiem!". Mani cilvēki un sarunas ar tiem uzlādē! Es priecājos par katru jaunu tikšanos, par katru jauniepazītu personību! Grāmatveži ir vienkārši fantastiskas personības! Grāmatveži ir izcili dejotāji, romantiski dzejnieki, dzied kā lakstīgalas, ceļo, kāpj kalnos, brauc ar moci, darina brīnišķīgus rokdarbus, glezno, un izteikts hobijs grāmatvežu vidū - nepārtraukti izglītojas jebkādās jomās!


Šīs sarunas būs mums blakus esošo grāmatvežu vizītkartes - no vienas puses profesionālā darbība, bet no otras puses hobiji, talanti un aizraušanās. Domāju, būs vērtīgi iepazīt vienam otru, vai ne? Grāmatvedis ārpus saviem tiešajiem pienākumiem ir gan radošs, gan aktīvs, gan sabiedrisks, ir kā mentors, ir labdarības projektu dalībnieks - to visu mēs ikdienā bieži vien nepamanām un nezinām.

1.saruna mums ir ar Lilitu Beķeri - SIA Numeri vadītāju un partneri. Lilita grāmatvedības lauciņā darbojas jau vairāk kā 20 gadus. Neskatoties uz intensīvo darbu, Lilita ir iemācījusies arī būt vienkārši Lilita - sieva, mamma, ome, kura mīl paņemt tējas krūzi, apsēsties pie sava ziedošā ceriņkrūma un vienkārši baudīt Latvijas skaistumu. Jo, lai kur mēs būtu - nekur nav tik labi, kā mājās!


Mēs neesam profesionāļi video un audio jomā - mācāmies, kā katrs no mums, uzsākot jaunu lietu. Ļaujiet mums kļūdīties, lai mēs varētu augt, pilnveidoties un kļūt labāki. :) Mēs to darām ar sirdi un iekšēju aicinājumu dalīties labajā.


Droši komentārā izsakiet savas domas, ieteikumus, ierosinājumus nākamajām sarunām - ko jūs gribat redzēt un dzirdēt, kurš grāmatvedis jums šķiet īpašs ne tikai savā profesionālajā darbībā bet arī ārpus darba.


Jaunākā informācija, mūsu aktualitātes atrodamas arī mūsu Facebook lapā šeitRecent Posts

See All

Comments


bottom of page