top of page

KURSU APMEKLĒTĀJIEM

Biznesa komplekss atsāk kursantu uzņemšanu klātienes mācībās!

Lai tas būtu iespējams, protams, ir jāievēro visas Ministru kabineta noteikumos Nr. 360 "Epidemioloģiskās drošības pasākumi Covid-19 infekcijas izplatības ierobežošanai" noteiktās prasības un tās ir:
 

1) klātienes grupas nepārsniedz noteiktu skaitu, un tiek ievērots m2 skaits katram mācību dalībniekam

2) mācību grupu atrašanās laiks mācību iestādē nepārklājās

3) klātienē var mācīties, ja papildus tiek ievēroti sekojoši nosacījumi:

**ja mācību dalībnieks ir vakcinēts vai ir Covid-19 izslimojusi persona, var apmeklēt nodarbības, nelietojot maskas, neievērojot distanci, kā arī neievērojot noteiktos m2 uz personu

** ja telpā ir arī personas, kuras var uzrādīt iknedēļas testēšanas negatīvus rezultātus, tad jāievēro visi piesardzības pasākumi visiem, izņemot to, ka vakcinētās un pārslimojušās personas var nenēsāt aizsargmaskas. 

!!!   Lai mācību dalībniekiem, kuriem nav vakcinēšanas vai pārslimošanas sertifikāts, nebūtu jāveic iknedēļas testi, kuri joprojām ir par maksu, Biznesa komplekss nodrošinās tiešsaistes pieslēgšanos klātienes lekcijām tām personām, kuras vēlēsies piedalīties mācību procesā, bet kurām nav iepriekš minēto sertifikātu. 
        Tas nozīmē, ka arī tad, ja nebūsiet vakcinēti vai ja nebūs jums Covid-19 pārslimošanas fakts, varēsiet piedalīties klātienes lekcijās attālināti. Jums būs iespēja dzirdēt citus mācību dalībniekus un pasniedzēju, redzēt lekcijas prezentāciju, iepriekš vai pēc tam saņemt materiālus, un, kas ir ļoti svarīgi - būs iespēja uzdot jautājumus pasniedzējam lekcijas laikā!

Gaidīsim Jūsu pieteikumus uz e-pastu kif.biznesakomplekss@gmail.com vai Biznesa kompleksa mājas lapas reģistrācijas formā www.biznesakomplekss.lv, vai zvanot pa tālruni 26164113, kā arī atstājot WhatsApp ziņu uz šo pašu tālruņa numuru. Jaunāko informāciju vienmēr varat izlasīt mūsu FB lapā Biznesa Komplekss | Facebook

bottom of page